Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

GUIDE – Twój osobisty przewodnik duchowy

cze 5, 2020

Jesteś obserwowany

Każdy człowiek na świecie posiada co najmniej jednego Przewodnika Duchowego (będziemy nazywać go „guidem”). Nawet ty -gdziekolwiek teraz jesteś, gdzieś obok znajduje się dusza, wiązka energii, której zadanie polega na pomaganiu Ci, dawaniu wsparcia i przede wszystkim umożliwiają kontakt ze światem duchowym.

Kto to guide? Jak wygląda?

Tak jak wspomniałam jest to wiązka energii o własnej świadomości czyli coś w stylu duszy/ ciała metafizycznego. W chrześcijaństwie występuje określenie Anioła Stróża, natomiast mam osobiście wrażenie, że przez pewną modlitwę taki byt przeszedł do bajeczek i jest gdzieś między krasnoludkami a wróżkami. Natomiast tak, on istnieje, a nawet może być ich kilka. W tym wypadku są to bratnie dusze, którym podświadomie ufamy bo po prostu je znamy, na przykład z poprzednich wcieleń lub reprezentują podobną energię i poglądy do naszej.

GUIDE INDYWIDUALNY – zawsze obok

Guide indywidualny jak sama nazwa wskazuje przypisany jest jednej osobie na raz. On nie powinien być traktowany jako ktoś obcy, ponieważ w rzeczywistości jest bliżej nas niż rodzina. Prawdopodobnie mamy z nim kontakt także przed narodzeniem. Zna nasze aspiracje, gusta i charakter. Ma bezpośrednią więź z naszą podświadomością, za pomocą której może się z nami kontaktować. Możemy się z nim porozumieć w każdym momencie, nawet TERAZ, natomiast na początku wymaga to trochę praktyki. O tym, jak skontaktować się z guidem, napisałam w kolejnym wpisie *link w przygotowaniu*

Obowiązki Twojego Guide’a Indywidualnego

 • przewodnictwo w rozwoju duchowym
  Najważniejszą rolą jest przypominanie podopiecznemu o świecie duchowym, umieszczonym w nim Prawdziwym Ja (duszy) i o strukturze wszechświata. Niestety system EGO jest silniejszy i nie widzi sensu w energii skoro w świecie materialnym może się bogacić lub najeść. Ta misja nie jest spełniona do końca, jednak proces osiągania samoświadomości trwa. Niektórzy są świadomie swoich błędów lub dokonują korekty wartości. Inni porozumiewają się ze wszechświatem, rozumieją jego naturę i spełniają się. Niezależnie od wyniku tego procesu, to właśnie guide nas przez niego prowadzi.
 • prowadzenie w kierunku przeznaczonego spełnienia
  Guide znał nas pewien czas przed narodzinami i śledzi całe nasze życie we wcieleniu fizycznym. Zna nas najlepiej, ponieważ jest z nami od początku. Nawet lepiej, bo zna nas lepiej niż my sami! Wie jakich znaków używać i do jakich zbiegów okoliczności doprowadzać, abyśmy nie zboczyli z karmicznej ścieżki przeznaczenia. Drogę zawsze wybieramy my, natomiast pewne epizody są konieczne aby wyrównać karmę oraz osiągnąć spełnienie. Te epizody są nieuniknione, ponieważ to właśnie guide do nich prowadzi.
 • kontakt ze światem duchowym
  Guide przekazuje nam myśli za pomocą naszej podświadomości, która powiązana jest z szyszynką znajdującą się w naszym mózgu ( Trzecie Oko ) . Dlatego czasem te genialne pomysły lub myśli zapalają się w naszej głowie jak lampka mimo, że nasza świadoma analiza problemu kierowała się inaczej. Gdy posiadamy umiejętność rozmowy z Guidem odróżniamy myśli naszego mózgu od tych płynących z podświadomości z naszej duszy (głos serca) lub od guide.
 • pomoc w kryzysach jako nadzieja
  Zdarzyło Ci się nucić lub nawet usłyszeć w radiu piosenkę, która momentalnie poprawiła Ci humor, opisuje Twoją sytuację lub podsunęła jakiś pomysł? Tą nadzieje na lepsze jutro podsuwa guide w każdy możliwy sposób. Wystarczy szukać znaków i dostrzegać je.
 • ochrona przed niebezpieczeństwem duszy
  Guide naprawdę rzadko pokazuje się jako „grom z nieba”. Zazwyczaj pomaga nam w sposób, którego nie dostrzegamy. Zdarzyło Ci się, że „budzik nie zadzwonił?” A może spóźniłeś się na autobus lub nie wziąłeś czegoś ważnego? Czasami potrafimy odnaleźć szczęście w nieszczęściu natomiast częściej nie zdajemy sobie sprawy jaki wpływ miała dla nas ta zmiana toru. Może uratowała przed wypadkiem? A może zlikwidowała potencjalnie katastrofalny efekt motyla? Nic nie dzieje się przypadkowo.

GUIDE FIZYCZNY – uwięziony w ciele fizycznym

Są to ciała fizyczne lub postfizyczne, które pełnią funkcję przebrania dla Twojego guide’a indywidualnego lub są miejscem „zamieszkania” guide’ów pomocniczych. Fizyczne wcielenia przewodników mają charakter epizodyczny, co oznacza, że pełnią swoje funkcje tylko przez pewien okres Twojego życia.

 • Rodzina
  Może masz w rodzinie kogoś na kogo zawsze możesz liczyć i nigdy nie potrafił Cię skrytykować? Kto zawsze Cię wspiera, nie ocenia i próbuje chronić przed niebezpieczeństwem? Bardzo możliwe, że jeden z Twoich guide’ów jest uwięziony w tej osobie, jest duszą tej osoby. Nie oznacza to dosłownie, że Twoja mama jest Twoim guidem, ponieważ tu chodzi o jej sferę duchową i energię – duszę. Natomiast nie o postrzeganą przez nas osobowość.
 • Zmarli
  Możliwe, że pewna osoba z rodziny nie przeszła do kolejnego wcielenia, a czeka na Ciebie i opiekuje się Tobą do końca Twojego życia. Możliwe, że pewna osoba, którą znasz z telewizji czy książek została, aby jako dusza zawieszona w tym świecie opiekować się takimi jak ty – o podobnych ambicjach i poglądach. W chrześcijaństwie nazywamy ich „Patronami”, np. św. Eleonora, patronka pisarzy.
 • Zwierzęta
  Może na obecną chwilę Twój guide jest uwięziony w duszyczce Twojego pupila. Czy masz psa, z którym porozumiewasz się bez problemów? Może słuchasz o wybrykach kotów w internecie podczas gdy Twój kociak jedyne co potrafi to poprawia Ci humor i wyczuwa Twój smutek? Może jakiś zwierzak jest przywiązany właśnie do Ciebie i nie ukrywa tego? Jeżeli nie jest to wywołane dokarmianiem pod stołem w ramach przekupstwa, wasz guide poprawia wam humor jako pupil.
 • Przyjaciele
  Może w pewnym krytycznym momencie Twojego życia z choinki urwała się osoba, która jakoś dziwnie bardzo się o Ciebie martwi i zaczyna być głównym wsparciem. Tą osobę mógł przysłać Twój guide indywidualny, o którym napiszę w kolejnym punkcie. A może jeden z guide’ów po prostu intuicyjnie Cie odnalazł w dobrym miejscu i w dobrym czasie? To osoba, która nie potrafi się z Tobą pokłócić, nie skrytykuje i nie tworzy konfliktów z własnych czynów i intencji. Jeżeli do takich dojdzie- zawsze wie co dla Ciebie najlepsze.

Autorka

Nora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles

Jak zacząć?

Jak zacząć?

Najważniejszą kwestią jest to, że każdy rozwija się duchowo - tak, robisz to już teraz! Podczas...

czytaj dalej