Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

Opis znaków zodiaku

lis 2, 2020

Jeżeli spodziewasz się opisu Twojego charakteru – tu go nie znajdziesz. Opisuję tu energie, czyli sposób, w jaki powinieneś postrzegać dany znak i jego możliwości.

Baran to znak agresywny a Bliźniętom nie zamykają się usta? ROBISZ TO ŹLE !

Podstawowym błędem jest interpretowanie znaku zodiaku jako stałego zbioru cech – to mylne pojęcie jest wzmacniane przez popkulturę w postaci sprzedaży kubków czy magnesów z trzema cechami charakteru. Nie mówiąc o braku wzięcia pod uwagę pozostałych aspektów horoskopu, jak chociażby innych planet…. Konstelacja i obszar nieba uznany za konkretny znak to kwestia energii i danej przez niej możliwości – są one ponad nasze fizyczne wyobrażenie, dlatego określanie znaków trzema cechami na krzyż jest bardzo ograniczające.

POCZUJ TĘ ENERGIĘ, KTÓRA PRZECHODZI PRZEZ CIEBIE CZYTAJĄC OPISY DANYCH ZNAKÓW ASTROLOGICZNYCH. 

Baran

Buchające ognisko, rozprzestrzeniający się pożar

Umieszczenie tego znaku na początku listy znaków zodiaku wystarczy, aby poczuć tą energię. Pomyślmy o nazwie: baran jest zwierzątkiem, który zawalczy o swoje, gdy zechce. Zachowuje przy tym swoją majestatyczność. Baran zawsze będzie pierwszy, na prowadzeniu. Pociągnie za sobą innych silnych osobników. Kto za nim nie nadąży zostaje od stada odtrącony. Jeżeli coś go zezłości – wybuchnie, zacznie rywalizować i eksponować swoje rogi. Ale właśnie to czyni go niepokonanym, jest krok przed wszystkimi. Problem pojawia się, gdy sytuacja wymaga wrażliwości i refleksji – baran nie dopasuje się do niej. Będzie przekonany o swojej nieomylności.

Byk

Żyzne pole pełne naturalnej, złotej pszenicy gotowej do zbiorów

Podobnie do Barana Byk także lubi pokazać rogi. Ale TYLKO jeżeli czuje się zagrożony lub jego opinia skonfrontuje się z niezgodą. Natomiast na co dzień byk wiedzie spokojne życie na polu jakiegoś gospodarstwa. Je trawkę z siankiem, idzie powoli i uparcie. Macha przy tym ogonkiem od niechcenia. Nigdzie mu się nie spieszy. Samo otoczenie gospodarstwa i natury nasuwa nam na myśl skojarzenia z ciepłym wnętrzem chaty, kochającą się rodziną i zapachem jakiegoś tradycyjnego ciasta. Tutaj ważna jest strefa komfortu, której byk będzie bronił do samego końca. Często dla dobra pozostałych krówek na łące. Będzie próbował dogodzić sobie i innym przez zdobywane dobra materialne. Jeżeli to konieczne, wprowadzi twarde zasady broniące tego, co najważniejsze. Ale póki co nigdzie mu się nie spieszy dopóki ma wszystko pod ręką.

Bliźnięta

Delikatne powiewy wiatru w upalny dzień

Wyobraźmy sobie dwójkę ludzi w jednej osobie – muszą bardzo dużo mówić. Jeżeli nie widać tego z zewnątrz uwierz, że w ich głowie jest jeszcze głośniej. Dwie osoby próbują ciągle dojść do porozumienia. Zadają pytania, szukają najlepszych odpowiedzi i używają ich, żeby ułożyć sobie życie „na poziomie”. Mieć tyle przyjaciół, pieniędzy i szczęścia ile potrzeba. Chcą przeżyć życie jak najlepiej, spełnić marzenia. Dogadują się jak wyjść w danej sytuacji najlepiej, co powiedzieć, jak się ubrać , jak to rozegrać. Czasem ta dwójka ludzi jest zupełnie różna od siebie – dlatego niektóre bliźnięta mogą skakać z nastroju na różowe jednorożce do melancholii. Inne mają w sobie praktycznie identyczną parę ludzi, która robi wszystko, aby życie przebiegło w radosnej ale i prosperującej atmosferze.

Rak

Rosa na trawie lub energiczny strumyk

Zobacz raka, który kroczy sobie powoli po dnie jeziora. Niby idzie za pomocą odnóży jednak z góry wygląda to jakby jednak pływał – albo coś pomiędzy. Jakby ziemia nie powstrzymywała go przed snuciem marzeń. Sunie się przed siebie, czasem zrobi przerwę. Tu pogrzebie coś w piasku. Tu się zamyśli. Ma pancerz i nie jest jakiś najmniejszy – jednak w rzeczywistości jest bardzo spokojnym i delikatnym zwierzakiem. Co więcej, jest ekstremalnie wrażliwy w środku. Na dnie potrafi być niemalże niewidoczny gdy zasypie go sterta podwodnego piasku. Ma trudność ominąć malutkie przeszkody jak kłoda czy jakiś kamień. Próbuje jakoś wspiąć się ale niekoniecznie mu to wychodzi, czasem ma się wrażenie jakby chodził wspak. Po prostu nie umie sobie poradzić ze szczypcami, które służą mu do obrony. Swoją drogą niezwykle rzadko ich używa.

Lew

Palenisko w centrum obozu, ogrzewające ludzi wokół

Lew jest królem dżungli i to wie każde dziecko – nawet jeżeli w rzeczywistości żyje na sawannie. Ma dumny krok, jego grzywa zniewala wszystkich z nóg. Jak ma gdzieś iść to albo z wielkim wejściem albo w ogóle. To naturalny lider czerpiący satysfakcję z bycia w centrum uwagi. Nawet gdy potrzebuje chwili samotności – odchodzi w wielkim stylu. Może być agresywny i mieć pazur. Może też być opanowanym przywódcą chroniący swoje stado – jest bardzo lojalny i oddany najważniejszym dla niego osobom. Potrafi obronić i zaprezentować swój „króLEWski ryk”. Idąc do potoku lubi ułożyć sobie grzywę trzęsąc głową i patrząc w odbicie na wodzie. Lubi się dobrze ubrać, dobrze zjeść, zrobić wrażenie, rozśmieszyć towarzystwo. Czasem można pomyśleć, że za bardzo gwiazdorzy. Ale jak tu nie gwiazdorzyć, jak jest się lwem?

Panna

Pustynia pełna piasku uformowanego w doskonale wzgórza

Panna, kobieta idealna – otwierając jej szafę czy szufladę wszędzie zobaczymy porządek. Nie mówię tu dosłownie o porządku bezwzględnym. Po prostu wszystko jest tam, gdzie ma być. Tam gdzie ma zostać znalezione, tam będzie. W piórniku kredki posortowane odcieniami – perfekcyjna organizacja. To ten student, który zawsze ma notatki, wodę, chusteczki i powerbanka. Ma obsesję na punkcie perfekcyjnej organizacji. Odpowiedni ubiór, odpowiedni makijaż, odpowiednia biżuteria. Z jej ust często usłyszysz godzinę, o której coś ma być zrobione. W swojej perfekcyjności ma sporo miejsca na kreatywne zarządzanie przestrzenią lub czasem. Panna nie podniesie głosu. Znajdzie idealne argumenty, powie je pewnym siebie głosem. Czasami doda do tego nutkę oskarżenia i sam podejmiesz decyzję, że lepiej przyjąć jej wersję niż wyjść na niedouczonego ignoranta. Nawet jak nie będzie mieć racji.

Waga

Nagłe powiewy wiatru wśród ciszy – przeciąg wyrównujący ciśnienie

Równowaga – nawet nie wiesz jak trudno nią zachować. Niby stoi sobie spokojnie na półce taka drobna, zarazem żelazna konstrukcja. Jednak najmniejszy wpływ na nią ma każdy ruch z zewnątrz. Z jednej strony ktoś postawi pracę, a z drugiej rodzinę. Waga ciągle musi decydować co jest cięższe i ważniejsze dla niej. Ona podejmuje decyzję bo to ona jest wagą. Co wybrać? Hawajską czy Margheritę? Dziewczynę czy Chłopaka? Pracę czy Pasję? Waga nienawidzi swojej roboty ważenia, nienawidzi wyborów, nienawidzi konfliktów. Dlaczego nie może mieć wszystkiego chociażby po trochu? Cały czas stara się wszystko zrównoważyć. Jest miła dla wszystkich, nikogo nie wywyższa, nikogo nie faworyzuje. Byle by jak najdłużej odwlekać wybór, co ma osądzić za cięższe. Dlatego też wszyscy ją lubią. Aż za bardzo….

Skorpion

Głęboka toń oceanu lub morze skute lodem

Kroczy sobie pustynią, jest odporny na wszystko choćby nie wiadomo jak ciężkie miały by być warunki. Ich pancerz podobno uchroniłby je nawet przed apokalipsą, więc jeżeli myślisz, że po krótkim small talku poznasz chociaż część ich wnętrza to grubo się mylisz. Nie dosyć, że mają szczypce z przodu to jeszcze ich ogon jest jedną wielką bronią. I o ile możesz trzymać skorpiona jako zwierzę domowe i się zaprzyjaźnić to pamiętaj, że jeden nieprzemyślany ruch przeciwko niemu i użyje conajmniej jednej broni ze swojej kolekcji. Jeżeli chcesz się z nim przyjaźnić, musisz pamiętać, aby pozwolić mu być sobą. Skorpiona łatwo skrzywdzić, ale bardzo trudno to dostrzec. Nawet dla niego samego, dlatego często potrzebuje czasu dla siebie. Dla swoich przemyśleń, swojej twórczości, swojej intymności. Jego wrażliwość znajduje się głęboko pod pancerzem. Ale jest niezwykła i pozwala dostrzegać świat w wyjątkowo wnikliwy sposób.

Strzelec

Płomyk świecy, pochodnia, raca – ogromne możliwości małej iskry

Strzelec często jest przedstawiany jako centaur – nie spotykamy takiej istoty na codzień. Może się wyróżniać na pierwszy rzut oka ale i przede wszystkim tym, czego wzrok nie dostrzega. Może to być niespotykane hobby, dziwne zestawienie cech, nieprzeciętna perspektywa. To wszystko sprawia, że strzelec zawsze jest wolny i niezależny- to czyni go dobrym myślicielem, filozofem oraz kreatorem. Jest lubiany przez towarzystwo. Strzała jego łuku zawsze wie gdzie ma lecieć i chce tam dolecieć teraz – chociaż nie zawsze jest to możliwe, co może zniechęcić go. Ale nie ma problemu z odnalezieniem kolejnego celu. Podróże, awanse, związki, dramy – on chce wszystkiego. Ma lekką obsesję w byciu lepszym od innych – czy to w sporcie, doświadczeniach czy w spostrzeżeniach. Posiadają wiedzę, którą chętnie wykorzystują zarówno do opowiadania jak i do aktywnego słuchania innych.

Koziorożec

Skaliste i niezwykle wysokie góry sięgające ponad chmury

Wysoko ponad chmurami, daleko od innych, na zboczu skały stoi sobie koziorożec. Byle by wejść wyżej, tam na górze na pewno są przyjemniejsze warunki do życia. Ciągle chce więcej i uparcie do tego dąży. Przez to może wydawać się trochę oziębły. Nic bardziej mylnego – po prostu chce sobie stworzyć dobre warunki do życia. Jak spełniać marzenia to te realne, osiągnięte poprzez ciężką pracę. Wszystko co tworzy musi być praktyczne. Do tego wszystko musi być wykonane w jak najprostszy sposób, aby zaoszczędzić jak najwięcej czasu, pieniędzy czy energii. Koziorożec często pokazywany jest z płetwą zamiast tylnich nóg. Jeżeli na drodze do jego celu pojawi się ocean – on go po prostu przepłynie i nie będzie zadawać pytań.

Wodnik

Atmosfera, stały dostęp do wszechobecnego powietrza

Wodnik to jedyny znak zodiaku, którego nazwa nie ma znaczenia możliwego w codziennym użytku. Z angielskiego Aquarius nie znaczy nic konkretnego, poza tym, że zawiera słowo „aqua”, czyli woda. Nic bardziej mylnego – wodnik jest znakiem POWIETRZNYM . Dlaczego tak jest? Wodniki bardzo lubią się wyróżniać i często nie są rozumiane. On chce po prostu pokoju na świecie, miłości, sprawiedliwości. Ale w bardzo skrajnym stopniu. Mówi „tak się nie robi”, „to można inaczej”, „to mogłoby być lepiej”, „pokażę Ci jak”. Nie chcą być niegrzeczne, po prostu mają bardzo niską tolerancję na błąd drugiej osoby. Jego perfekcjonizm dotyczy globalnej idei, nie drobnych czynności jak u panny. Chce utopijnego i idealnego świata. Ale skoro nie może w takim żyć to spróbuje się dopasować. Zazwyczaj nie udaje mu się to i sprawia wrażenie wycofanego. „Nie jestem taki jak inni” to jego motyw przewodni.

Ryby

Para wodna, fale na jeziorze

Ryby pływają sobie w wodzie, ich ciało jest przystosowane do wody. Natomiast czeka ich tam pełno niebezpieczeństw a same nie posiadają żadnego pancerzyka w przeciwieństwie do na przykład raka. Wszystko przyjmują na klatę, a raczej na płetwę co czyni je bardziej doświadczonymi. Jeżeli liczą na jakąś kryjówkę do dyspozycji mają jedynie domowe zacisze wśród skał. Wszędzie indziej podatne są na jakiegoś rodzaju niebezpieczeństwo. Dzielą się więc swoim doświadczeniem, są pewne że posiadają go wystarczająco dużo. Natomiast przebyte doświadczenie z pewnością wiąże się z wewnętrznymi traumami i niezwykle głębokimi emocjami. Mają przez to bardzo wysoką świadomość emocjonalną jednak starają się jej używać w najbardziej racjonalny i logiczny sposób. Dopóki coś ich nie przerośnie i nie wybuchną płaczem lub atakiem.

Autorka

Nora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Related Articles