Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

Struktura Istnienia – Gęstość

wrz 1, 2020

Używając terminu Istnienie mam na myśli wszystko, czyli energię, materię, ciała astralne, wszechświaty, emocje, psychikę. Istnienie składa się z dwóch czynników: Gęstości oraz Wymiaru. W tym wpisie zajmiemy się tym pierwszym terminem.

Informacje o Wymiarach znajdziesz tutaj: *w toku*
Informacje o Istnieniu w aspekcie obu terminów znajdziesz tutaj : * w toku*

Zwróć. uwagę, ile niedostrzegalnej przez zmysły materii znajduje się w nicości między tą widoczną dla oczu.

Gęstość – Ile materii jest w materii?

Wolicie gęstą kaszkę czy rzadką?
Tak samo jak gęstość kaszki możemy określić gęstość materii. Im wyższy poziom gęstości, tym więcej materii w danym Istnieniu. Przy czym, im wyższy pozom gęstości, tym mniej materii widzialnej względnie przez nasze zmysły (obrazek).

Określimy to na podstawie siedmiu poziomów gęstości. Każdy z poziomów gęstości jest innym, wyewoluowanym rodzajem energii.

Poziomy gęstości

0 – Chaos

Równocześnie wszystko i nic. Natomiast niektórzy właśnie tutaj odnajdują Źródło / Boga . Tu podejmowana jest decyzja co istnieje, jak istnieje.

1 – Materia

Wszystko co „jest twarde” i składa się z widzialnej dla naszych zmysłów materii. Kamień, ściana, stół a nawet nasze ciało. TYLKO ciało. W wielkim skrócie to są rzeczy, w które jak uderzymy ręką to nas trochę zaboli.

Ten poziom gęstości symbolizuje żywioł ZIEMI.

2 – Instynkt / Intuicja

Tego już nie dostrzeżemy za pomocą zmysłów, natomiast jesteśmy w stanie odczuć jej skutki. Stanowi ona część naszego aparatu psychicznego, a konkretnie popędy – także te znane z astrologii, które nadają energii potencjał lub archetyp działania. Drugą gęstością są głównie zwierzęta, czyli posiadają zarówno materię 1 gęstości jak i instynkt.

Tutaj symbolem jest żywioł WODY.

3 – Aparat Psychiczny, w tym EGO

Mówiąc ogólnie jest to nasz umysł i przepływające w nim myśli, zarówno świadome jak i nieświadome. Tu znajdują się wszelkie procesy myślowe a także zdolność myślenia abstrakcyjnego.

Tu symbolem jest POWIETRZE.

4 – Emocje

Mimo, że posiadamy tę gęstość to jest ona praktycznie całkowicie niedostrzegalna przez kogoś innego niż my sami. Podczas doświadczania danej emocji tylko częściowo możemy ją poczuć, konkretnie w nas. Nie widzimy natomiast jak rozprzestrzenia się ona po pomieszczeniu, „zostaje” na przedmiotach. Tę gęstość potrafią dostrzec empaci, czyli osoby z darem czucia cudzych emocji na odległość, odczuwania aury w pomieszczeniach i z otwartą czakrą serca.

Ten poziom symbolizuje OGIEŃ.

5 – Ciało astralne

To ostatnia gęstość, z jakiej składa się większość ludzi, ponieważ właśnie tej gęstości jest nasza dusza. Jest to mieszanina stanów, w której mamy prawo „przenikać” przez przedmioty. Tę duszę możemy odczuć podczas projekcji astralnej (zjawisko OBE) lub podczas śmierci klinicznej. Czasami jesteśmy w stanie odczuć ciało astralne podczas fazy REM, gdy śnimy. To właśnie podczas tej fazy możemy doświadczyć Świadomego Snu, spotkać swoich Przewodników Duchowych oraz przodków.

Dusze przodków, które jeszcze nie dokonały reinkarnacji znajdują się właśnie w astralu – zarówno te, co planują dokonać tego procesu jak i te, które wolą zostać i dokończyć swoje sprawy natykając się na mężnych GhostBusters. Tutaj znajdują się także odpowiedniki Aniołów / Kosmitów, którzy kontrolują ten świat i tworzą drogowskaz dla obecnych tu dusz. Znajdziemy też niektórych Przewodników Duchowych, szczególnie tych bliskich, osobistych. Jest to dla nich dobry punkt obserwacji.

Z tą gęstością komunikuje się medium, głównie za pomocą narzędzi takich jak Tarot, tabliczka OUIJA, wahadło.

6 – Wyższy Duch

Przeciętny człowiek nie ma dostępu do tej gęstości. Użyłam specjalnie słowa „przeciętny” ponieważ to właśnie stąd Istoty Wyższe podejmują decyzję o reinkarnacji w Człowieka, aby pomóc dokonać przebudzenia. Z tej gęstości przybyli „Bogowie” Starożytnego Egiptu, Grecji, Rzymu, Mezopotamii, Majów.

W literaturze przybyszów nazywamy „Pół-Bogiem”, „Herosem” lub „Upadłym Aniołem”. Nie, Lucyfer nie zbuntował się przeciwko Bogu aby być wcieleniem nieistniejącego Zła. On był pierwszym, który zapragnął poczuć niższą gęstość na własnej skórze. Dzisiaj powrócił już do swojej 6 gęstości i jest przewodnikiem wielu ludzi.

Obecnie także występują takie reinkarnacje i dzisiaj nazywamy to „Starseeds”, co w dosłownym tłumaczeniu oznacza Gwiezdne Nasiona. Ale o tym dokładniej w osobnym wpisie.

7- Absolut i Jedność

W pełni świadomy, wspólny byt odczuwany jako wielka kula pełna świadomych galaretek. Znajduje się najbliżej źródła, czyli słynnego „światełka w tunelu”. Tutaj znajduje się brama, przez którą możemy przejść aby narodzić się na nowo, podczas gdy znajomy trzymający nas za rękę kierujący się EGO myśli, że to coś niebezpiecznego i mówi „Nie idź w stronę światła”.

Tutaj odbywa się podróż do następnego wcielenia. Równocześnie umieramy i odradzamy się. Tam zgadzamy się na zapomnienie o poprzednim wcieleniu ( niczym przepłynięcie rzeki z Charonem z mitologii Greckiej ) , wybieramy gęstość i jej potencjał oraz zgadzamy się na kilka checkpointów w postaci przeznaczenia.

Możemy tam też zostać. To właśnie to słynne „Życie Wieczne” w bezpiecznej bańce pełnej miłości i wdzięczności.

BONUS: Powiązanie z czakrami i aurą

Każdy z poziomów gęstości ma odpowiadający mu poziom Aury. Jest on widoczny gdy odblokujemy oraz używamy biernie energii charakteryzującą daną czakrę.

Pierwsza gęstość – Czakra Podstawy / Korzenia – odruch bezwarunkowy, reakcja
Druga gęstość – Czakra Sakralna – instynkt, intuicja, podświadomość
Trzecia gęstość – czakra Splotu Słonecznego – psychika, ego, świadomość
Czwarta gęstość – czakra Serca – dusza, miłość, wdzięczność, emocje
Piąta Gęstość – Czakra Gardła – autentyczność, wyobraźnia, ekspresja
Szósta Gęstość – Czakra Trzeciego Oka – szósty zmysł, czyli umiejętność dostrzeżenia i używania względnie niewidzialnej materii i wiedzy od niej pochodzącej, kontakt z Wyższym Ja, Wyższymi Istotami oraz Wszechświatem Kolektywnym.
Siódma gęstość – Czakra Korony – ostateczne przebudzenie i mądrość, boskość

Obecnie ludzkość zaniedbuje Czakrę Sakralną ignorując narzędzie bezpośredniego połączenia ze Źródłem (podświadomość) oraz nadwyrężą Czakrę Splotu Słonecznego, szukając na świecie poklasku (media społecznościowe). Cztery ostatnie czakry są duchowe, niewielka garstka ludzi rzeczywiście biernie ich używa. Mimo to są „ośrodkami” wszystkich możliwych gęstości naszej energii (duszy).

Przeciętny człowiek zajmuje gęstości 0-5 (żółta linia).

Najważniejsze informacje

  • Istnieje 7 Gęstości i są to rózne „stany skupienia” energii
  • Im większa gęstość tym więcej (niewidzialnej) materii w Istnieniu
  • Im mniejsza gęstość, tym bardziej będzie boleć, jak w nią uderzymyWritten By

Nora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Related Articles

Jak zacząć?

Jak zacząć?

Najważniejszą kwestią jest to, że każdy rozwija się duchowo - tak, robisz to już teraz! Podczas...

czytaj dalej