Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

Nora Vulpis

Na co dzień Wiktoria, studentka trzeciego roku psychologii, zafascynowana tajemnicami ludzkiego umysłu. Miłośniczka podróży- zarówno tych po świecie, jak i wgłąb siebie. Zawodowo animatorka czasu wolnego. W wolnym czasie „gamerka” i koneserka filmów, głównie animowanych. Dumna posiadaczka 44 roślin i rybki o imieniu Ego.

Prywatnie aspirująca o nieoficjalne miano nauczyciela duchowego.

W co wierzę ?

Jestem omnistką, czyli uznaję każde wyznanie i światopogląd.  Doświadczam duchowości poprzez OBE, a  następnie sprawdzam, czy ktoś już to „ubrał w słowa” i zapisał w postaci artykułów naukowych, Świętych Ksiąg lub mitologii.  Duchowości nie da się opisać, więc każdy ma na to inny pomysł. Jednak dzięki różnorodności z każdego źródła można wyciągnąć wspólne wątki, które wzajemnie się uzupełniają.

Do mojej praktyki dołączam elementy Witchcraftu. Używam między innymi kart intuicyjnych, w tym tarota, oraz praktykuję kontakt z przewodnikami duchowymi. Niektórzy nazywają mnie wprost lightworkerem, ze względu na pracę z energią . Zasada jest jedna – nie ma jednej ścieżki duchowości!

Kilka słów o blogu

Jak sama nazwa wskazuje, ta strona jest blogiem – przedstawiam tu własne refleksje oraz wskazówki w oparciu o zdobytą przeze mnie wiedzę i doświadczenie.  Nie znajdziesz tu „zasad czarostwa” ani odpowiedzi na pytanie „Czy Bóg istnieje?”. Treści na tym blogu dotyczą szeroko pojętej duchowości i są uniwersalne dla każdej ścieżki rozwoju. 

 

 

 

 

TikTok

Najszybsza forma przekazu największej ilości informacji – wszystko w 60 sekund!

Facebook

 Posty, memy i linki do artykułów!
Bądź na bieżąco!

Instagram

 Posty, relacje i przede wszystkim – RELACJA NA ŻYWO!

 

YouTube

 Już wkrótce!

Moje MOTTO

„Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób.”
– Eckhart Tolle

Obudź
się