Nora Vulpis

Na co dzień Wiktoria, studentka trzeciego roku psychologii, zafascynowana tajemnicami ludzkiego umysłu. Miłośniczka podróży- zarówno tych po świecie, jak i wgłąb siebie. Zawodowo animatorka czasu wolnego. W wolnym czasie „gamerka” i koneserka filmów, głównie animowanych. Dumna posiadaczka 44 roślin i rybki o imieniu Ego.

Prywatnie aspirująca o nieoficjalne miano nauczyciela duchowego.

W co wierzę ?

Jestem omnistką, czyli uznaję każde wyznanie i światopogląd.  Doświadczam duchowości poprzez OBE, a  następnie sprawdzam, czy ktoś już to „ubrał w słowa” i zapisał w postaci artykułów naukowych, Świętych Ksiąg lub mitologii.  Duchowości nie da się opisać, więc każdy ma na to inny pomysł. Jednak dzięki różnorodności z każdego źródła można wyciągnąć wspólne wątki, które wzajemnie się uzupełniają.

Do mojej praktyki dołączam elementy Witchcraftu. Używam między innymi kart intuicyjnych, w tym tarota, oraz praktykuję kontakt z przewodnikami duchowymi. Niektórzy nazywają mnie wprost lightworkerem, ze względu na pracę z energią . Zasada jest jedna – nie ma jednej ścieżki duchowości!

Kilka słów o blogu

Jak sama nazwa wskazuje, ta strona jest blogiem – przedstawiam tu własne refleksje oraz wskazówki w oparciu o zdobytą przeze mnie wiedzę i doświadczenie.  Nie znajdziesz tu „zasad czarostwa” ani odpowiedzi na pytanie „Czy Bóg istnieje?”. Treści na tym blogu dotyczą szeroko pojętej duchowości i są uniwersalne dla każdej ścieżki rozwoju. 

 

 

 

 

TikTok

Najszybsza forma przekazu największej ilości informacji – wszystko w 60 sekund!

Facebook

 Posty, memy i linki do artykułów!
Bądź na bieżąco!

Instagram

 Posty, relacje i przede wszystkim – RELACJA NA ŻYWO!

 

YouTube

 Już wkrótce!

Moje MOTTO

„Jeśli doprowadzisz do porządku własne wnętrze, to, co na zewnątrz samo ułoży się we właściwy sposób.”
– Eckhart Tolle

Obudź
się