Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

Wprowadzenie do norablog.pl, czyli

Kim jestem i co tu robię?

Autorka

Nora Vulpis

Jestem turystką od najmłodszych lat, jednak z rozwojem osobistym podróże zaczęły smakować… inaczej!

Od dziecka podróżuję również w niesamowite krainy, których nie znajdziesz na mapie, a wszelkie informacje o tych miejscach są spisane w setkach języków na tysiące różnych sposobów – domyślasz się o jakie krainy chodzi?

Chciałabym opowiedzieć Ci o tym co widziałam, słyszałam i przeżyłam podczas wszystkich moich podróży, zarówno w świecie fizycznym jak i duchowym. Zanim wybierzesz się ze mną w tę podróż pamiętaj – ja tu jestem tylko turystką 🙂

Prowadzę TikToka oraz Instagrama jako @duchowa_turystka

Mój cel:

Przywykliśmy do poszukiwania swojego miejsca na świecie. Szukamy swojego „miejsca na Ziemi”, swojej tożsamości, religii czy nawet swojego stylu.

Ale ja wolę zostać turystką – nie chcę wybierać.
Chcę poznać wszystko, a swoje podróże opiszę dla Ciebie.

Moje wartości:

EDUKACJA

OBIEKTYWNOŚĆ

CIEKAWOŚĆ

AUTENTYCZNOŚĆ

Krótka historia

O mojej duchowości

Jako 12-latka spotkałam się z książką „Potęga Teraźniejszości” Eckharta Tolle, która całkowicie odmieniła moje życie.  Zaczęłam praktykować świadomy sen (LD) oraz projekcje astralne (OOBE). Moja ciekawość sprawiła, że wkrótce poznałam filozofie Wschodu, mitologie z całego świata, praktyki rodzimowierców oraz teorie New Age.  Wszystko złożyło się w jedną spójną całość – duchowość, w takiej formie w jakiej postrzegam ją dzisiaj. W skrócie – wierzę we wszystko, a miarą tej wiary nie jest „jedyna słuszna prawda” a wpływ na jakość mojego życia 🙂 .

Uważam, że niewielu ludzi miało okazje zapoznać się z możliwościami swojego rozwoju duchowego – szczególnie w Polsce wybór zdaje się być ograniczony do katolika i ateisty. Tymczasem potrzeby duchowe każdego z Nas są różne i coraz rzadziej pokrywają się one z jakąkolwiek religią. Moim celem jest przekazać zdobytą wiedzę  i pomagać, dając przestrzeń Wam, abyście mogli odnaleźć w duchowości miejsce dla siebie i swojej własnej perspektywy. Nigdy `Wam nie powiem, co jest prawdą,a co nie – zamiast tego pokażę Wam, co może nią być. A TY sobie wybierz, aby czuć motywację w swoim życiu!

Turystka od zawsze na zawsze…

O moim podróżowaniu

Od najmłodszych lat towarzyszyło mi fascynujące odkrywanie świata, począwszy od rodzinnych wypraw, gdzie byłam „dzieckiem all-inclusive”, po pierwszą samodzielną podróż na Rodos w wieku 16 lat.

Od tego czasu nieustannie poznaję nowe miejsca, czasem w towarzystwie wielkiej ekipy przyjaciół, innym razem z ukochaną osobą. Moje ulubione zakątki to Zakynthos,  Malta i zacumowana w moim sercu Teneryfa. Na pierwszym miejscu mojej listy znajduje się Paryż, ale nie ze względu na stolicę miłości, a europejską stolicę twórczości Disneya :).

Każda podróż jest dla mnie wyrazem wdzięczności za możliwość poznawania różnorodności naszego pięknego świata.

Poza rozwojem duchowym:

ROŚLINIARA
Mam 44 rośliny

GAMERKA
Assassin’s Creed w serduszku

DISNEY ADULT
Z naciskiem na Disney Pixar.

ARTYSTKA
Od rysunku po cosplay.