Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

ASTROLOGIA

KOSMOGRAM URODZENIOWY

Astrologia

Wielokrotnie słyszysz, że „sam znak zodiaku nic nie mówi”, ale nie wiesz co to znaczy? Próbujesz zrozumieć te śmieszne kółka i tabelki ale czujesz, że to Cię przerasta? Zrobię to za Ciebie!

Oferta pozwala na wybranie informacji do interpretacji, ponieważ z doświadczenia wiem, że nie każdemu zależy na całości. W ten sposób bez zbędnego komplikowania otrzymasz to, na czym Ci zależy.

Jak otrzymać kosmogram?

 1. Wybierz opcje z powyższej oferty.
 2. Napisz do mnie wiadomość na Instagramie, Facebooku lub na adres mailowy noravulpis@gmail.com. Podaj w treści:
   • datę urodzenia
   • miejsce urodzenia (miasto)
   • godzinę urodzenia
   • preferowany sposób płatności (zwykły przelew lub PayPal)
 3. Odłóż telefon, odejdź od komputera i zrób coś miłego dla siebie. Ja w tym czasie potwierdzę otrzymanie zamówienia oraz jego kwotę, a następnie podam dane do wykonania płatności.
 4. W ciągu maksymalnie 7 dni od zaksięgowania wpłaty otrzymasz ode mnie dokument PDF.

Ważne informacje!

1. Oferta dotyczy osób, które ukończyły 16 lat!

2. W przypadku, gdy ilość zamówień przekracza moje możliwości, poinformuję Cię o tym przed płatnością. Czas oczekiwania na realizację czytania automatycznie się wydłuży, dlatego decyzję o pozostaniu „w kolejce” lub o ewentualnej rezygnacji pozostawię Tobie. Zobowiązuję się podać przewidywany termin realizacji.

3. W sytuacjach wyjątkowych (podróż/praca/sesja) mój czas realizacji czytań może się wydłużyć. Analogicznie do punktu poprzedniego, zostaniesz o tym poinformowany przed płatnością. Również zobowiązuję się podać przewidywany termin realizacji.

Kilka słów o moim doświadczeniu 

 

Interpretacja horoskopu urodzeniowego jest najczęstszą prośbą, z którą się do mnie zwracacie już od ponad dwóch lat. Z powodu przerastającej moje możliwości ilości zapytań zdecydowałam się na zaprzestanie rozpisywania kosmogramu za darmo. Do każdego kosmogramu podchodzę indywidualnie. Samodzielnie interpretuję w kilku zdaniach położenie ciał niebieskich, domów i aspektów – z osobna dla każdego czynnika. Staram się wychwycić niektóre powiązania i pokazać Ci ich wpływ na siebie w praktyce, w codziennym życiu.

Obudź
się