ASTROLOGIA

KOSMOGRAM URODZENIOWY

Astrologia

Wielokrotnie słyszysz, że „sam znak zodiaku nic nie mówi”, ale nie wiesz co to znaczy? Próbujesz zrozumieć te śmieszne kółka i tabelki ale czujesz, że to Cię przerasta? Zrobię to za Ciebie!

Oferta pozwala na wybranie informacji do interpretacji, ponieważ z doświadczenia wiem, że nie każdemu zależy na całości. W ten sposób bez zbędnego komplikowania otrzymasz to, na czym Ci zależy.

Jak otrzymać kosmogram?

 1. Wybierz opcje z powyższej oferty.
 2. Napisz do mnie wiadomość na Instagramie, Facebooku lub na adres mailowy noravulpis@gmail.com. Podaj w treści:
   • datę urodzenia
   • miejsce urodzenia (miasto)
   • godzinę urodzenia
   • preferowany sposób płatności (zwykły przelew lub PayPal)
 3. Odłóż telefon, odejdź od komputera i zrób coś miłego dla siebie. Ja w tym czasie potwierdzę otrzymanie zamówienia oraz jego kwotę, a następnie podam dane do wykonania płatności.
 4. W ciągu maksymalnie 7 dni od zaksięgowania wpłaty otrzymasz ode mnie dokument PDF.

Ważne informacje!

1. Oferta dotyczy osób, które ukończyły 16 lat!

2. W przypadku, gdy ilość zamówień przekracza moje możliwości, poinformuję Cię o tym przed płatnością. Czas oczekiwania na realizację czytania automatycznie się wydłuży, dlatego decyzję o pozostaniu „w kolejce” lub o ewentualnej rezygnacji pozostawię Tobie. Zobowiązuję się podać przewidywany termin realizacji.

3. W sytuacjach wyjątkowych (podróż/praca/sesja) mój czas realizacji czytań może się wydłużyć. Analogicznie do punktu poprzedniego, zostaniesz o tym poinformowany przed płatnością. Również zobowiązuję się podać przewidywany termin realizacji.

Kilka słów o moim doświadczeniu 

 

Interpretacja horoskopu urodzeniowego jest najczęstszą prośbą, z którą się do mnie zwracacie już od ponad dwóch lat. Z powodu przerastającej moje możliwości ilości zapytań zdecydowałam się na zaprzestanie rozpisywania kosmogramu za darmo. Do każdego kosmogramu podchodzę indywidualnie. Samodzielnie interpretuję w kilku zdaniach położenie ciał niebieskich, domów i aspektów – z osobna dla każdego czynnika. Staram się wychwycić niektóre powiązania i pokazać Ci ich wpływ na siebie w praktyce, w codziennym życiu.

Obudź
się