TAROT

PRZEWODNICY DUCHOWI 

Tarot „Przewodnicy Duchowi”

Moje czytania z tej oferty mają za zadanie zbliżyć Cię do Twoich Przewodników Duchowych. Być może znasz Ich pod inną nazwą? Anioł Stróż, Dżin, Patron a może aspekt Twojego Wyższego Ja?

Niezależnie od Twojej interpretacji – czuwają nad Tobą. Chętnie powiedzą Ci coś o sobie i skorzystają z okazji, aby coś Ci przekazać.

Zobacz przykładowe czytanie obok >>>

Jak otrzymać czytanie?

 1. Wybierz opcje z powyższej oferty.
 2. Wybierz sposób, w jaki chcesz otrzymać czytanie:
   • wiadomości głosowe na Instagramie lub Facebooku
   • film (otrzymujesz prywatny link)
 3. Napisz do mnie wiadomość na Instagramie, Facebooku lub na adres mailowy noravulpis@gmail.com. Podaj w treści:
   • datę urodzenia
   • wybraną opcję czytania
   • sposób, w jaki chcesz otrzymać czytanie
   • preferowany sposób płatności (zwykły przelew lub PayPal)
 4. Odłóż telefon, odejdź od komputera i zrób coś miłego dla siebie. Ja w tym czasie potwierdzę otrzymanie zamówienia oraz jego kwotę, a następnie podam dane do wykonania płatności.
 5. Zrealizuję Twoje czytanie w ciągu 7 dni od zaksięgowania wpłaty.

Ważne informacje!

1. Oferta dotyczy osób, które ukończyły 16 lat!

2. W przypadku, gdy ilość zamówień przekracza moje możliwości, poinformuję Cię o tym przed płatnością. Czas oczekiwania na realizację czytania automatycznie się wydłuży, dlatego decyzję o pozostaniu „w kolejce” lub o ewentualnej rezygnacji pozostawię Tobie. Zobowiązuję się podać przewidywany termin realizacji.

3. W sytuacjach wyjątkowych (podróż/praca/sesja) mój czas realizacji czytań może się wydłużyć. Analogicznie do punktu poprzedniego, zostaniesz o tym poinformowany przed płatnością. Również zobowiązuję się podać przewidywany termin realizacji.

Kilka słów o moim doświadczeniu z Tarotem

 

Zajmuję się Tarotem od trzech lat, natomiast już od dwóch lat oddaję moje umiejętności do Waszej dyspozycji. W związku z przerastającą moje możliwości liczbą chętnych zrezygnowałam z darmowych czytań i oficjalnie rozpoczęłam działalność.

Na co dzień używam kart „Tarot de la Nuit” o baśniowym i tajemniczym motywie zaprojektowanym przez Alexandrę V.Bach. W zależności od tego, co podpowiada mi intuicja, dokładam karty z innych talii Tarota lub Karty Wyroczni (Oracle Cards) oraz runy.

Specjalizuję się w kontakcie z Przewodnikami Duchowymi. Moje czytania charakteryzują się prostym językiem bez „magicznych ozdobników” oraz indywidualnym podejściem – stawiam karty tak długo, aż otrzymam pełną odpowiedź, a temat będzie wyczerpany na ile Wszechświat pozwoli

Obudź
się