Services

Web Design

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Web Development

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Company

About Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Contact Us

Anim minim culpa sit veniam id magna nostrud quis est.

Useful Links:

Pricing

Careers

FAQs

Portfolio

Latest News

Astrologia – dlaczego to nie działa?

maj 9, 2020

Dlaczego Twój horoskop się nie zgadza?

Jeżeli Twoja przygoda z astrologią dopiero się zaczyna, zapewne do dzisiaj nikt jeszcze nie odpowiedział na to kluczowe pytanie. „Przecież jestem bykiem a wcale nie jestem pustą materialistką, te horoskopy to jakieś bzdury”. I w ten sposób dostrzegasz tylko wierzchołek góry lodowca nie dostrzegając głębi tematu. Nie widzisz sensu zagłębiać się w temat jeżeli wiadomości o zodiaku z Onet mają 50% szans na trafność. Musisz sobie uświadomić, że 90% astrologów wie o swoim fachu tyle co ty obecnie bądź jeszcze mniej. Są oni tani więc media z tego korzystają. Jeżeli chcesz poznać prawdziwego astrologa, zapewne trochę gotówki zostawisz, bo to ceniony zawód. W tym jest 50 % szans, że astrolog jest oszustem. Nie lepiej więc samemu poświęcić 30 minut życia aby samemu być sobie przewodnikiem w tej sprawie? TAK. 30 MINUT STARCZY NA POTRZEBNE PODSTAWY, których zawodowy astrolog bez dopłaty zapewne nie powie.

Nadeszła pora na obalenie największego mitu astrologii. Uwaga! Werble! TADA!

Twój znak zodiaku nie określa Twojego horoskopu!

Pewnie pomyślisz: „Ale jak to? Nie jestem lwem? Ja się już do lwa przyzwyczaiłem, nie wmawiaj bzdur”. Spokojnie! Znak zodiaku się nie zmienia. Problem polega na tym, że na tym nie koniec. To tak jakby ktoś opisując Twój wygląd opisał tylko kolor włosów. Trochę mało jak na cały wizerunek Twojej osoby, prawda?

Dzisiejsza astrologia opiera się na systemie urodzeniowym, jest to tak zwany horoskop urodzeniowy lub z angielskiego natalchart. Dokładniejszym opisem i interpretacją zajmiemy się w kolejnych wpisach. Bez poznania swojego horoskopu urodzeniowego można powiedzieć, że nigdy nie spotkałeś się z wiarygodnym horoskopem. Jeżeli znak zodiaku z wakacyjnych gazetek zgadza się z tym co o sobie myślisz, musisz wiedzieć, że jesteś prawdziwym szczęściarzem !

Co daje horoskop urodzeniowy i w czym się różni od mojego znaku zodiaku?

Horoskop urodzeniowy to spisana mapa nieba w momencie Twojego urodzenia. DOSŁOWNIE. Planety są rozmieszczone po całym niebie i co za tym idzie, po konstelacjach. Jeżeli w momencie urodzenia przykładowo Merkury znajduje się z Twojej perspektywy w konstelacji Skorpiona nazywamy to zjawisko „Merkury w Skorpionie” Horoskop urodzeniowy w swojej podstawowej wersji składa się właśnie z rozmieszczenia planet w konstelacjach. Ta sama zasada dotyczy Słońca. Twój horoskop urodzeniowy to dziewięć planet – licząc z Plutonem, który zalicza się do wystarczająco dużych ciał niebieskich aby mieć wpływ – z czego każda z nich przedstawia pewien zakres osobowości (np. Merkury – Komunikacja) oraz Słońce, czyli to, co znasz pod nazwą „znak zodiaku”, które prezentuje JEDYNIE Twoje ego. Co to oznacza? Zapraszam do kolejnego wpisu …

Autorka

Nora

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Podobne artykuły